Posty

NIEZALEŻNOŚĆ RÓWNA SIĘ WOLNOŚĆ

Innymi słowy uzależnienie to zniewolenie. Najczęściej słyszymy o uzależnieniu od alkoholu, narkotyków, papierosów i innych używek. A ja dziś słów kilka o uzależnieniu od „kogoś”. I od razu zaznaczę iż wiem, że każde uzależnienie jest chorobą, wiem też ,że każdą chorobę można leczyć.

Choroba pod tytułem „uzależnienie od kogoś” wymaga leczenia , które jest procesem i wymaga ogromnego zaangażowania osoby uzależnionej. Aby zacząć takie „leczenie” musimy przyznać się do tego , że taki stan nas dotyczy i że chcemy to naprawić. A wierzcie mi wolność mentalna i finansowa daje ogromne poczucie szczęścia. Dzisiaj chcę zadać Ci pytanie „Czy jesteś od kogoś uzależniona?”. „ Czy sama podejmujesz decyzje?”. „Czy spełniasz swoje marzenia?”. „Czy żyjesz według własnych zasad?”. ”Czy znasz swoją sytuację finansową?”.   

Część z Was odpowie przecząco, twierdząco lub po prostu tego nie wie. Jako osoba cały czas rozwijająca się brałam udział w ostatni weekend w szkoleniu „Kobieta niezależna” organizowanym przez Rowińska Business Coaching , które prowadziła Kamila Rowińska, autorka wielu książek, również  tej pod tym samym tytułem.

 Wraz ze mną na sali szkoleniowej znalazło się wiele kobiet i wiele z nich dopiero podczas tego szkolenia zauważyło, że to uzależnienie dotyczy również ich, ponieważ nie zdawały sobie sprawy w jakiej sytuacji tak naprawdę się znajdują.

Niezależność, która jest głównym tematem szkolenia to moim zdaniem stan naszego umysłu, naszych emocji, decydowania na temat własnej osoby ale także świadomość finansowa. Niestety ciągle wiele kobiet nie zna do końca ani stanu swojego konta ani wielkości wydatków ani wysokości oszczędności, nie wspomnę już o świadomości podpisywanych dokumentów. 

Po powrocie kilka znajomych pytało mnie co to za szkolenie, kto to ta Rowińska , co mi takie szkolenie dało itd. Itd. Otóż moje drogie wystarczy sobie odpalić internet….a to już umiecie ☺ wpisać w wyszukiwarkę Kamila Rowińska i uwierzcie mi coś Wam tam na jej temat wyskoczy, mi wyskakuje.  I teraz najważniejsze, to co wyczytacie, to nie ściema, ta energia, kompetencje, przykłady z życia, to wszystko również towarzyszyło podczas szkolenia.

Pracuję z książkami Kamili, z Dziennikiem Coachingowym już jakiś czas i wiem, że tylko systematyczna praca nad sobą przynosi rezultaty.

 

 

 Kamila jest przede wszystkim  coachem doświadczonym, wzmacniającym innych w drodze do realizacji ich celów. Ma w sobie duży power , energię za pięciu (albo i więcej) i widać jak bardzo kieruje nią misja. Ta energia do mnie przemawia tak jak do  innych kobiet, które tam spotkałam. Jeśli Ty jeszcze nie miałaś okazji jej poznać zachęcam, zajrzyj na jej stronę, zrób to dla siebie.

Zaznaczę oczywiście, że od razu po przeczytaniu książki albo po powrocie ze szkolenia milionerką nie zostaniesz, bo Uwaga! Uwaga! Kamila nie jest wróżką. Ona Ci pokaże co robisz dobrze a nad czym jeszcze musisz popracować, ale ta praca musi być wykonana przez Ciebie, nic  się samo nie zadzieje. 

 

67403390_640795206404852_822601892063346688_n

Każda z nas jest na innym etapie życiowej drogi i u każdej ta praca może wyglądać różnie. Nie osiągniesz swojego celu po pierwszym rozdziale książki, ani po drugim. Dopiero systematyczna praca przyniesie Ci samoświadomość,  konieczność zmiany i motywację do realizacji swoich celów. Jeśli nie jesteś przekonana obejrzyj kilka odcinków „Power poniedziałków”, kup książkę w sklepie Kamili, wejdź na stronę http://rowinskabusinesscoaching.com/aff/milionmoniki/ . Otwórz się na wiedzę i zacznij zmieniać swój świat. Miej świadomość, że uzależnienie od innej osoby, zarówno mentalne jak i finansowe nie jest zdrowym zjawiskiem ale uleczalnym. Tylko Ty sama możesz się z niej wyleczyć, wystarczą Twoje chęci. 

Kończąc dziękuję wszystkim dziewczynom, które brały udział w szkoleniu. Dziękuję Wam za radość, otwartość i wzruszenia okraszone łzami, za energię i wymianę doświadczeń. Teamowi RBC dziękuję za rewelacyjną organizację, której mogą uczyć się od Was inni. 

Jeśli ktoś z Was brał udział kiedykolwiek w szkoleniu Kamili może zechciałby się podzielić swoimi spostrzeżeniami w komentarzu. Zachęcam ☺

2 komentarze

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *