Posty

Trzecie urodziny grupy

Jak smakuje satysfakcja? Wybornie. Mogłam to sobie tylko wyobrazić trzy lata temu kiedy, dzień po dniu uruchomiłam bloga i założyłam grupę na Facebooku. Niby nic nadzwyczajnego…..oooo, wcale nie! To wcale nie jest takie proste, jak się nie wie tego, czy tamtego…ale małymi kroczkami, dzień po dniu zebrałam kobiety w jednym miejscu i czerpałam z nich inspirację, od siebie dając skrawek motywacji do działania, do zmiany, do refleksji …to dużo.
To jedno miejsce, to Internet…skarbnica relacji, wiedzy i pomysłów, gdy w głowie ich brak. Kobiety z Polski, Szwajcarii, Anglii czy Niemiec…kobiety z Torunia, Opola, Wrocławia, Bydgoszczy… zebrało się nas do dnia dzisiejszego ponad 400 osób. Realnie patrząc na możliwości i zaangażowanie kobiet, postanowiłam zebrać je w realu, nie wszystkie 400, ale kto wie… może za kilka lat podejmę się takiego wyzwania.

grupa zdj1
Póki co, przybyło nas kilkanaście, jedne już znały się osobiście, inne tylko z komentarzy pod postami na grupie. To zadziwiające, ale dało się jednak zauważyć, że znały się od lat. Jedne pełne ekspresji, inne ciekawe drugiej osoby, ale wszystkie głodne relacji z pozostałymi kobietami. To jest największa wartość, którą wynoszę ja, zarówno z takich spotkań jak i z kontaktu internetowego z Wami.

grupa zdj 5
Uczę się Was…nieustająco się uczę. Czerpię radość, energię, zadumę… wszystko w dawkach odpowiednich dla mnie. Wymiana myśli, wspomnień, pasji i zdolności, które wszystkie posiadamy, to one zostaną ze mną na długo. Kobiety są przecież niekończącą się zagadką. Kiedy wydaje im się, że nic nie potrafią… kiedy twierdzą, że nie mogą wnieść żadnej wartości w jakąkolwiek grupę, że nie są specjalnie nadzwyczajne….nagle okazuje się, że są cudowne, utalentowane i wartościowe. Wystarczy im o tym przypomnieć….. pokazać sukcesy, wygrzebać umiejętności.

grupa zdj3
Tego oczekiwałam po tym spotkaniu i uzyskałam, nie tylko dla własnej satysfakcji, ale dla Waszej… pewności siebie, spokoju wewnętrznego i motywacji do działania. Dzięki grupie mam przyjemność otaczać się kobietami tak różnymi, jak kwiaty na łące, której o dziwo jeszcze nikt nie skosił. Są barwne i oryginalne, silne i delikatne zarazem, skromne i wyróżniające się. Pamiętacie moją porównywarkę kwiatową? Warto przypomnieć sobie te ciekawe podcasty, znajdziecie je tutaj W prosty sposób pokazują jak barwny wachlarz kobiecości nas otacza.

 

grupa zdj6
Trzy lata, tyle działamy wspólnie na internecie, sami rozumiecie, że jest co świętować. Te facebookowe grupy pojawiają się szybko i szybko znikają, ja postawiłam sobie cel, aby ją utrzymać w stanie aktywności tak długo, jak się da. Wiem, że jest potrzebna, tak samo jak spotkania, rozmowy, współpraca…i na tym będę skupiać się nadal. Czerpię z tego ogromną radość i widzę, że dzielenie się nią owocuje. Cóż, jednym słowem uważam nasze urodziny grupy za udane, w nadziei na kolejne, równie fantastyczne, będę nadal robiła „swoje” dla siebie…dla Was. Dlaczego? Bo warto 😊 Wam życzę spełniania własnych marzeń i rozwoju osobistego, tak pomocnego przy ich spełnianiu 😊 Dziękuję Wszystkim Kobietom Wartym Miliona za to, że jesteście 😊😊  A jeśli Ty, Droga Czyteniczko chcesz dołączyć do naszej grupy to zapraszam, link znajdziesz poniżej

grupa zdj2
grupa zdj4

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *