Posty

LUBICIE MIESIĘCZNICE????

Dzisiaj mija miesiąc od momentu, kiedy wystartował mój blog. Jestem przeszczęśliwa bo odwiedziło go już 475 osób przy 2095 odsłonach.  Wow!!! Przeszło to moje najśmielsze oczekiwania ☺ ☺ ☺. Bardzo Wam dziękuję. Wiem, że wchodzicie, klikacie , czytacie. To wspaniałe, że moje słowo pisane jest przez Was tak pozytywnie odbierane. Dostaję od Was sygnały jak wiele czerpiecie z moich artykułów i ile wnoszą w Wasze życie. Moja misja dostaje wtedy potwierdzenie, że cel osiągnięty. Chcę trafić do tych z Was, które swojej wartości nie mogą odnaleźć, do tych, które ją mają ale istnieje obawa, że ją utracą oraz tych, które mają ją zawyżoną. Czyli jednym słowem do wszystkich. Cieszę się , celebruję, krzyczę huraaaaa!!

Usłyszałam ostatnio, że należy się radować ze wszystkich naszych sukcesów, a to niewątpliwie ogromny sukces!  Moja miesięcznica przynosi mi wiele radości i energii do dalszego działania. Już niedługo nowy artykuł streszczający ostatnie warsztaty w jakich miałam przyjemność brać udział, także obserwujcie. Tymczasem proszę o informację na blogu, instagramie lub na grupie jakie tematy chcecie abym poruszyła, co jest dla Was ważne , bo w końcu to jest blog dla nas wszystkich 🙂 Ściskam Was mocno i zaglądajcie w wolnej chwili ☺

2 komentarze

  • Florysztuka

    Gratuluję!! to ogromny sukces- mówić do innych o sobie i swoich poglądach! Wyjść ze swojej strefy komfortu i działać na rzecz innych!!!Powodzenia!!

    • Monika

      To prawda. Nie jest to łatwe i wymaga dużo odwagi i pracy nad sobą. Ale wiedząc ile to daje radości z samorealizacji wiem że warto. Pozdrawiam Basiu.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *