Posty

TROCHĘ O PEWNOŚCI SIEBIE

Tak jak obiecałam dziś kilka moich subiektywnych lekcji  jakie wyniosłam z ostatnich warsztatów , w których brałam  udział. Prowadziła je Barbara Lech, coach i autorka „Żółtej książki o pewności siebie”, której budowanie pewności siebie leży głęboko na sercu. Właśnie pewność siebie była tym nad czym pochyliłyśmy głowę, bo jak się okazuje to od niej uzależnione jest nasze spostrzeganie świata oraz samych siebie. To od niej zależy czy doprowadzamy nasze projekty do końca, czy osiągamy sukcesy, w końcu, czy jesteśmy szczęśliwe. Wśród uczestniczek odnalazłam kobiety, które pewność siebie mają a jednak ciągle jej szukają, pogłębiają i cały czas pracują nad tym tematem. Każda z nas od siebie mogła się wiele nauczyć, dlatego zawsze będę Was namawiała do brania udziału w tego typu spotkaniach bo nawet jeśli wydaje się Wam, że to nie dla Was, że w sumie to już wszystko wiecie…to ja Wam mówię, że nie wiecie, że ciągle są obszary do pracy i właściwie to zawsze będą, nikt nie jest na tyle doskonały aby nie dążyć do doskonałości. Takie spotkania pokazują nam nasze słabości i miejsca którym należy poświęcić więcej uwagi, ale też  z drugiej strony jakie jesteśmy wspaniałe i ile mamy w sobie mocy. To zaskakujące ile w nas kobietach drzemie potencjału do pracy nas sobą ale też do wzmacniania siły w innych kobietach. Jesteśmy silniejsze, niż nam się wydaje. Tkwią w nas pokłady walki, które trzeba połączyć z wiarą a wspólnym mianownikiem będzie pewność siebie. Dobra atmosfera towarzysząca warsztatom połączona była z konkretnymi działaniami, życiową wiedzą, dzięki której potwierdziła się moja opinia o samej sobie, że po prostu LUBIĘ SIEBIE!

książka o pewności siebie

Polubienie samej siebie, pokochanie wręcz stanowi podstawę otwierania się na świat, na wszystko co nas otacza zarówno w sferze zawodowej jak i prywatnej. Kobieta, która siebie nie lubi, nie akceptuje, myśli o sobie źle jest na takiej właśnie pozycji…. nie boję się użyć tego słowa…przegranej. Jeśli chcesz by inni traktowali Ciebie jak milion dolarów sama siebie tak traktuj. Bądź dla siebie dobra, rozpieszczaj siebie, traktuj samą siebie z szacunkiem. Jeśli czujesz się źle w jakiejś sytuacji, przysiądź na chwilę i odpowiedz sobie na pytanie „Czy ja na to zasługuję?”. Jeśli nie, to zmień to, zmień nawyki, zmień nastawienie. Bądź dla siebie dobra, tylko tyle. Ja jestem dumna że wraz ze mną na takie warsztaty, na poprawę swojego życia, na samoświadomość otwierają się inne kobiety☺ Serce mi się raduje. Super jest otaczać się ludźmi pozytywnie do siebie nastawionych. Oprócz wiedzy zyskujemy dodatkowo nowe relacje, które nas umacniają i upewniają, że naprawdę warto!!!!!! O kolejnych warsztatach, szkoleniach i webinarach dowiecie się z oficjalnej strony Basi Zajrzyjcie, zachęcam

2 komentarze

  • Justyna Fiałkowska

    Monika zgadzam się z Twoimi przemyśleniami mam bardzo podobnie jak Ty. Moje drogie Panie pamiętajcie, że randka z samą sobą może być całkiem przyjemna:)

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *