Posty

KOBIETA WARTA MILION ?

„ Tylko tyle?”. Takie zapytanie otrzymałam od jednej z internautek. I rzeczywiście ani milion  ani dwa nie są odpowiednią wartością, którą możemy docenić istnienie kobiety. I wiecie kto może ją docenić?  Sama ona. Kim jest? Jaka jest jej rola? Po co pojawiła się na świecie? To bardzo kontrowersyjne pytania. Dlatego odpowiedzi również  będą zróżnicowane. 

Dla mnie bycie kobietą to dar, prezent, który otrzymałam od rodziców.

Istnienie, bycie tu i teraz jest czymś wspaniałym. Ja jestem wspaniała. I dobrze by było aby wszyscy, którzy mnie otaczają  również tak myśleli. Oczywiście to czcze marzenia no ale… kto mi zabroni marzyć. Mam ogromną nadzieję, że nie jestem sama z tymi marzeniami. A mogę ją mieć skoro tu zagościłaś. W tej nadziei zmieniam ciągle swoje życie na lepsze, bardziej wartościowe, pełniejsze.

Jeśli jesteś jedną z tych kobiet, które czują, że coś jest nie tak, że jakiś trybik nie pasuje do reszty, możesz wspólnie ze mną i z milionem kobiet zmieniać życie tak aby być szczęśliwą i spełnioną. Z szeregu obserwacji i rozmów zauważyłam jak wiele kobiet, którym nie podoba się ich sytuacja, które narzekają na to jak żyją, które otaczają się ludźmi emitującymi bardzo negatywne fale, obwiniają o taki stan rzeczy otoczenie, rodzinę znajomych i los. A ja uważam , że źródło tego stanu tkwi w nas samych. W naszym myśleniu, w naszej mentalności, w naszej samoocenie. Nie da się zmienić czegokolwiek dookoła, dopóki nie zrobimy porządku same z sobą

I to właśnie chcę przekazać kobietom w nadziei, że choć jedna mnie usłyszy. W tej nadziei pokładam swoją siłę na krok ku kolejnym dniom. Wierzę, że dzięki mojej nadziei choć jedna kobieta ujrzy swoje życie w zupełnie innych barwach. Stanie się jego reżyserem a nie tylko aktorem. 

Czekam na Twoje komentarze i pytania.

[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *